O nas
Jesteśmy kwiaciarnią która, już od 1975 roku mieści się w tym samym miejscu, w centrum Włocławka przy Alei Chopina 45A. Wyróżnia nas nie tylko oryginalny styl, rodzinna tradycja oraz ciekawie zaprojektowane wnętrze kwiaciarni. Nasze bukiety dokładnie oddają styl kwiaciarni, są lekkie, zwiewne, romantyczne, pastelowe... po prostu "bukiety z klasą".

Kwiaciarnia Casablanca Kwiaciarnia Casablanca

W kilku miejscach pojawiają się aranżacje z kwiatów tworzących harmonijną całość współgrającą z charakterem wnętrza. Meble w kwiaciarni dodatkowo go podkreślają. Naturalne światło wpadające przez duże okna budynku, eksponują pracę naszych florystów.
Miło jest widzieć przystających przechodniów, którzy z zaciekawieniem przyglądają się dekoracjom witryn. Okna wystawowe są naszą wizytówką stąd częste zmieniany dekoracji związanych np. z porą roku lub zbliżającymi się świętami bądź okazjami.
Wysiłek ten nie pozostaje niezauważony... na ścianie tuż za ladą wywieszone są dyplomy-świadectwa osiągnięć florystek Casablanki.

Obecnie już drugie pokolenie w naszej rodzinie z zamiłowaniem kontynuuje rodzinną tradycję. Córka założycielki firmy dorastając myślała o wybraniu innej drogi zawodowej, skończyła ekonomię. Jednak dorastanie i obcowanie wśród kwiatów podsycało jej zapał do pracy w tym fachu. Pierwsze doświadczenie zdobywała w kwiaciarni rodziców. Do dziś chętnie współdziała w rodzinnym interesie. Dzięki rodzicom, którzy prowadząc kwiaciarnię, zaszczepili jej miłość do kwiatów zawdzięcza spełnienie swoich oczekiwań, dziękuje za wiarę i wielkie wsparcie. Jest obecnie absolwentką Podyplomowych Studiów florystyka-Sztuka Układania Kwiatów w warszawskiej SGGW.
Pozwólmy kwiatom Mówić - praca dyplomowaW 2008 w ogrodzie przy Pałacu Wilanowskim złożyła egzamin końcowy wykonując z wyróżnieniem dużą formę, dekorację stołu, wiązankę ślubną oraz bukiet wiązany w ręku. Zdobyła państwowy dyplom. Egzaminowi przyświecało hasło "Pozwólmy kwiatom Mówić". Prace egzaminacyjne oceniało jury złożone z międzynarodowych sędziów florystyki.Ugruntowanie wiadomości i praktyka w stolicy przyczyniają się do oryginalności kwiaciarni Casablanca. Mamy swój indywidualny charakter ukształtowany przez upodobania i osobowość florystek Casablanki.
Zatrudniamy zdolne florystyki i plastyczki kształcące się i uczestniczące w warsztatach na terenie Holandii i Niemiec.
Chętnie przyjmujemy nietypowe zlecenia. Staramy się wprowadzać nowinki rynku florystycznego i elastycznie podchodzić do oczekiwań naszych klientów.

Wysoka jakość usług doceniona przez klientów to zasługa wieloletniej pracy twórczej kwiaciarni. Zawsze proponujemy klientom wysokiej jakości materiał. Urzekamy przy tym uśmiechem i dobrym humorem.
Dziś jest Czwartek, 18 października 2018r.
Imieniny obchodzą: Julian, Łukasz, Bogumił


Wszystkiego Najlepszego
Bukiety ślubne
KWIACIARNIA casablanca
aidia multimedia | czysta forma multimediów